Производот се продава во пакет кој содржи 12 парчиња!

480 МКД

Ladna Premium со матичен млеч

Твојот природен избор

Единствена функционална вода засладена со природен овошен екстракт, без конзерванси, без бои и други адитиви. Произведенa од изворска вода Ladna, збогатенa со природни ароми на брусница и јагода, витамини и екстракт од матичен млеч. Ladna Premium со матичен млеч содржи витамин Б6, којшто придонесува за нормално функционирање на имунолошкиот систем.


100ml производ содржи:


Енергетска вредност - 87 kJ/ 20 kcal

Масти - <0,01 g

Од кои заситени масни киселини - <0,01 g

Јаглени хидрати - 5 g

Од кои фруктоза - 5 g

Диететски влакна - <0,01 g

Протеини - <0,01 g

Сол - <0,01 g

Пантотенска киселина - 0,9mg *

Витамин E - 1,8mg *

Биотин - 7,5µg *

Витамин B6 - 0,21mg *

Витамин B12 - 0,38µg *


*15% од препорачаниот дневен внес


Проектот е поддржан од:


Поврзани производи